Nikt nie jest dobry
przez przypadek

Nobody is good
by accident

Zobacz więcej

O nas

AG Clean Room to profesjonalna firma porządkowa.

Kładziemy nacisk na jakość wykonywanych usług. Doskonała organizacja sprawia, że standard wykonywanych przez nas usług jest coraz wyższy, jednocześnie zachowujemy umiarkowane ceny.

Świadczymy pełen zakres usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach : biurowych , handlowych, laboratoryjnych, produkcyjnych, magazynowych, użyteczności publicznej, budynkach przekazywanych do zasiedlenia czy osiedlach mieszkaniowych.

Dynamiczny rozwój firmy wyznaczył kolejny kierunek naszej działalności – specjalistyczne sprzątanie pomieszczeń o najwyższej klasie czystości. Podjęliśmy stałą współpracę z klientami branży farmaceutycznej i laboratoryjnej, którzy w codziennej pracy wykorzystują pomieszczenia czyste typu cleanroom.

Jesteśmy polską firmą, nasz zespół tworzą dynamiczni i uczciwi ludzie, otwarci na potrzeby klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych.

Naszym pracownikom dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji, biorą udział w szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych.
To dzięki naszemu personelowi nasi klienci zaczynają każdy dzień w czystych , pachnących pomieszczeniach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę potrzeby i wymagania, powierzchnię obiektu i specyfikę. Wszystko to uwzględniamy przed podaniem ostatecznej ceny.

Najwyższa jakość wykonywanych usług, dbałość o każdy szczegół to zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy, starając się sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że przedstawione przez nas propozycje zainteresują Państwa i skłonią do podjęcia współpracy.